Thai Airways از پرواز به هیچ جا برای نمازگزاران مذهبی رونمایی کرد

خبرهای روز جهان

(CNN) – مسافران عصبی اغلب خود را در حال نماز خواندن در هواپیما دیده اند.

اما یک پیشنهاد پرواز جدید از Thai Airways قصد دارد معنویت پرواز را به روشی کاملا متفاوت ارائه دهد.

این شرکت هواپیمایی یک پرواز یکبار مصرف با نام “کمپین تجربه پرواز جادویی THAI” را بر فراز برخی از مقدس ترین اماکن مذهبی بودایی تایلند انجام خواهد داد و مسافران در طول مسیر مانترا می خوانند.

“پرواز به هیچ کجا” از گشت و گذار Thai Airways به مدت سه ساعت در تاریخ 30 نوامبر ادامه خواهد داشت.

هواپیما از بانکوک بلند خواهد شد و بیش از 99 مکان مقدس مانند Wat Arun و معبد بودای زمردین در بانکوک ، Phra Samut Chedi در Samut Prakarn ، Wat Phra Boromma That Chaiya در سوره ثانی و میراث ثبت شده در یونسکو در Sukhothai سفر می کند. و آیوتایا.
پرواز هواپیمایی Thai Airways

پرواز هواپیمایی Thai Airways “به هیچ جا” بیش از 31 استان از جمله آیوتایای تاریخی پرواز خواهد کرد.

Pongpat Patumsuwon / CNN

در آن هیئت ، دکتر خاتا چین بونچون ، فالگیر مشهور و کارشناس تاریخ دین ، ​​شعارهای مانترای بودایی را در حین پرواز هدایت می کند.

Wiwat Piyawiroj ، معاون رئیس جمهور در Thai Airways ، در بیانیه ای گفت که این پرواز در نظر گرفته شده است در برنامه دولت تایلند برای تقویت گردشگری داخلی در این کشور.

تایلند ، مانند بسیاری از مکانهای دیگر در سراسر جهان ، در میان شیوع جهانی ویروس کرونا ، کاهش چشمگیری در درآمد گردشگری داشته است.

در حالی که پروازهای گشت و گذار در مکانهایی مانند Grand Canyon و Nazca Lines برای مدت طولانی وجود داشته است ، “پرواز به هیچ کجا” یک مد جدید است. در حالی که خطوط هوایی برای جبران ضرر و زیان خود تلاش می کنند و مسافران با مرزهای بسته درگیر می شوند ، این پروازهای گشت و گذار به گزینه ای برای ملاقات در وسط تبدیل شده اند.
و این فقط پروازهایی نیست که مسافران از دست می دهند. هیئت گردشگری سنگاپور دو “سفر دریایی به هیچ جا” را اعلام کرده است که تماس های بندری صفر برقرار می کنند و با نیمی از ظرفیت کار می کنند.

بلیط های کلاس اقتصادی روی “تجربه پرواز جادویی” از کلاس 5999 بات (193 دلار) برای کلاس اقتصادی و 9999 بات (321 دلار) برای کلاس برتر آغاز می شود. رزرو می تواند با شماره تلفن +355 (0) 2 356 1515