Newsom دستور منطقه ای بودن در خانه را بر اساس ظرفیت ICU برای مقابله با سابقه افزایش Covid در کالیفرنیا صادر می کند

خبرهای روز جهان

این دستورالعمل در مناطقی اعمال می شود که بیمارستان ها فشارهای زیادی را برای درمان افزایش ورودی بیماران Covid-19 دارند. یک دستور دقیق اقامت در خانه 48 ساعت پس از کاهش ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان به زیر 15٪ در یکی از پنج منطقه ایالت که به دو بخش تقسیم شده است اعمال می شود: شمال کالیفرنیا ، منطقه خلیج ، ساکرامنتوی بزرگ ، دره سن خواکین و کالیفرنیای جنوبی.

نیوزوم گفت: “ما در نقطه اوج مبارزه با ویروس قرار داریم و باید اقدامات قاطعانه را انجام دهیم تا در هفته های آینده سیستم بیمارستان كالیفرنیا بیش از حد تحت فشار قرار نگیرد.”

این دستور در حالی صادر می شود که ایالت با افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان ها پیش بینی می شود تا کریسمس بیمارستان ها را تحت فشار قرار دهد. این ایالت روز پنجشنبه 18 هزار و 591 مورد دیگر اضافه کرد که مجموع آنها به 1.2 میلیون نفر رسید.

بر اساس داده های وزارت بهداشت ، بیمارستان ها 2066 بیمار Covid-19 را تحت معالجه قرار می دهند که بالاترین تعداد در همه گیری است.

ایالات متحده بالاترین تعداد مرگ یک روزه Covid-19 را گزارش کرده است: بیش از 2800 نفر

نیوزوم گفت ، هیچ یک از مناطق در حال حاضر آستانه را ندارند اما مقامات ایالتی پیش بینی می کنند چهار منطقه از اوایل دسامبر زیر 15 درصد ظرفیت ICU کاهش یابد ، و منطقه خلیج در اواسط تا اواخر دسامبر دنبال شود. این پنج منطقه 99 درصد از 39 میلیون ساکن این ایالت را شامل می شود.

فرماندار گفت: “ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا موج روند را مهار كنیم” تا زمانی كه واكسن های ویروس کرونا برای مردم آماده نشوند.

وقتی دستور جدید در منطقه ای آغاز شد ، این دستور برای مدت سه هفته باقی می ماند ، اما ممکن است طولانی تر شود.

مدارسی که از قبل برای یادگیری حضوری باز شده اند می توانند در کنار مشاغل مهم زیرساختی باز بمانند. تجارت خرده فروشی ممکن است باز باشد اما ظرفیت آن 20٪ است و رستوران ها فقط به بیرون بردن و تحویل محدود می شوند.

هنگامی که منطقه ای زیر آستانه 15٪ ICU قرار می گیرد ، مشاغلی که باید بسته شود شامل بارها ، کارخانه های شراب سازی ، خدمات شخصی مانند آرایشگاه ها و آرایشگاه ها ، موزه ها ، سالن های سینما ، زمین های بازی ، پارک های تفریحی و امکانات تفریحی داخلی است.

سفر ممنوع است مگر اینکه برای فعالیت های مجاز لازم باشد. نیوزوم گفت که او انتظار دارد این آخرین باری باشد که در طی همه گیرى به دستور ماندن در خانه احتیاج دارد.

نیوزوم گفت: “ما پیش بینی نمی كنیم كه مجبور به انجام این كار دوباره شویم.” “در انتهای تونل نور وجود دارد. ما چند ماه با دیدن واقعی پیشرفت واکسن فاصله داریم. ما توزیع داریم ، دسترسی داریم ، در دسترس هستیم.”

به گفته دکتر مارک قالی ، مدیر بهداشت و خدمات انسانی ایالت ، در پایان این سه هفته ، مقامات بهداشتی نرخ انتقال را بررسی می کنند و براساس آن داده ها را پیش بینی می کنند. آنها آنچه که انتظار می رود با استفاده از میانگین 12٪ از بیماران نیاز به بستری در بیمارستان ارائه شود را بیان می کنند.

اگر نرخ انتقال شهرستان به پیش بینی تخت های ICU با ظرفیت بالاتر وام دهد ، حکم اقامت در خانه برداشته می شود و شهرستان به سیستم بازگشایی چهار لایه ایالت بازمی گردد.

شهردار لس آنجلس به ساکنان گفت “همه چیز را لغو کنید”

شهردار لس آنجلس گفت اگر ویروس کرونا به سرعت کنونی گسترش یابد در حالی که وی از ساکنان خواست برای جلوگیری از شیوع ویروس در خانه بمانند ، تخت بیمارستان به پایان می رسد.

اریک گارستی ، شهردار در یک کنفرانس خبری چهارشنبه ، گفت: ساکنان باید تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند زیرا شهر با گزینه های جدی بین “سلامتی و بیماری ، مراقبت و بی علاقگی ، زندگی و مرگ” روبرو است.

گارستتی گفت: “وقت آن است كه غرق شوید. وقت آن است كه همه چیز را لغو كنید. اگر ضروری نیست ، این كار را انجام ندهید.” “با دیگران در خارج از خانه خود ملاقات نکنید ، آن اجتماع را برگزار نکنید ، در یک جمع شرکت نکنید.”

تعداد آلودگی های روزانه ویروس کرونا در لس آنجلس از اوایل ماه نوامبر سه برابر شده است. گارستتی گفت ، بستری شدن در بیمارستان بیش از سه برابر شده و در اوج جدید است.

وی گفت: “وضعیت بهداشت عمومی شهر ما به همان اندازه وخیم است که در مارس در نخستین روزهای این بیماری همه گیر وجود داشت.”

از آنجا که بستری شدن در بیمارستان در دو هفته در لس آنجلس ، رستوران ها برای زنده ماندن از محدودیت های جدید خلاقیت می کنند
لس آنجلس با سایر مناطق کشور مطابقت دارد زیرا بستری شدن در بیمارستان Covid-19 افزایش یافته است. 100226 بیمار Covid-19 در بیمارستان های ایالات متحده در روز چهارشنبه بالاترین گزارش در طول همه گیری است ، بر اساس پروژه ردیابی Covid.

مقامات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور می گویند که کارمندان و امکانات آنها برای حمایت از تعداد رو به رشد بیماران تلاش می کنند.

شهرستان لس آنجلس روز سه شنبه بالاترین میزان بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید ویروس کرونا را از زمان ابتلا به بیماری همه گیر گزارش داد. طبق گزارش وزارت بهداشت عمومی لس آنجلس ، از اوایل ماه نوامبر ، متوسط ​​موارد روزانه 225 درصد افزایش یافته است.
باربارا فرر ، مدیر بخش عمومی شهرستان لس آنجلس گفت: “هر ساکن و هر مشاغل باید فوراً اقدام کنند اگر بخواهیم این هشدار دهنده را کاهش دهیم. ما در وسط یک موج شتابان همه گیر با عظمت هستیم.” سلامتی ، در بیانیه ای. وی افزود: “زمان آن نیست كه اقدامات ایمنی را كه از ما محافظت می كند به دام بیندازیم یا بحث كنیم زیرا ما مجبور هستیم كه هر فرد از هر ابزاری كه برای جلوگیری از افزایش و نجات جان انسانها استفاده می كند استفاده كند.”
این شهرستان ، 10.5 میلیون نفر ساکن در این کشور ، اکنون تحت نظمی قرار گرفته است که تمام اجتماعات عمومی و خصوصی با هر کس دیگری را در خارج از یک خانه منع می کند. این ممنوعیت هفته گذشته توسط دفتر بهداشت عمومی شهرستان صادر شد و در 20 دسامبر پایان می یابد.

از همه ساکنان شهرستان خواسته می شود که حتی الامکان در خانه بمانند و هنگام بیرون بودن حتی هنگام ورزش از ماسک صورت استفاده کنند. این دستور حداکثر اشتغال را برای مشاغل ضروری به 35٪ و برای مشاغل غیر ضروری ، خدمات مراقبت شخصی و کتابخانه ها به 20٪ کاهش می دهد.

این دستورالعمل به دنبال ممنوعیت ناهارخوری حضوری در شهرستان لس آنجلس و ممنوعیت رفت و آمد ممنوع در سراسر کشور برای فعالیت غیر ضروری خارج از خانه از ساعت 10 شب تا 5 صبح برای بیشتر 39 میلیون ساکن این ایالت ممنوع است.

با توجه به پیش بینی های صورت گرفته ، بیماران نیاز به مراقبت های ویژه از ظرفیت خود فراتر می روند. در سطح ایالت ، پیش بینی می شود ظرفیت ICU تا اواسط دسامبر 112 درصد باشد در حالی که کالیفرنیای شمالی پیش بینی می کند تا اوایل دسامبر 134 درصد بیماران ICU بیشتر از تختخواب ببیند.

Jon Passantino و Cheri Mossburg از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.