یک رستوران در نیوجرسی با ترس ویروس کرونا به دلیل سخاوت آرایشگاه همسایه باز ماند

خبرهای روز جهان

پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا در بین کارکنان خود ، رستوران Würstbar در Jersey City تصمیم گرفت موقتاً تعطیل شود تا امکان قرنطینه و آزمایش کارکنان فراهم شود.
این شرکت در یک پست اینستاگرامی گفت: “Würstbar تیم کوچکی است که توسط کارکنان بسیار سخت کوش و وفادار اداره می شود.” “راه اندازی رستوران فقط با کارمندان غیرمجاز در حال حاضر برای ما گزینه ای نیست.”

طبق گفته آرون کان ، صاحب وورستبار ، 5 نوامبر آخرین شب سرویس دهی رستوران بود – یک مشت مهم روده ، زیرا تجارت و تیم تقریباً 20 نفره او از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر موفق شده بودند که پا بر جا بمانند.

همچنین قرار بود آخر هفته ای زیبا و گرم باشد و قطعاً بسته شدن آن منجر به کاهش عمده درآمد می شود.

خان به سی ان ان گفت: “اساساً من به نوعی بدبخت بودم.” “من از کارمندان خود بسیار ترسیده بودم – نگران کسب و کار. کمی شکست خورده بودم زیرا در تمام این بیماری همه گیر بودیم. ما قبل از ابتلا به Covid کسی نداشتیم.”

با توجه به این تماس ، صاحب آرایشگاه و آرایشگاه Virile Barber & Shop و دوستش جو مرکوریو به کمک رستوران آمدند و داوطلبانه وقت خود را برای اداره تأسیس در 7 نوامبر اعلام کردند.
فرسا در اینستاگرام گفت: “آرایشگاه مردانه وروتار امروز وورستبار را در اختیار دارد تا به کارمندان قرنطینه کمک کند.” “هوا خیلی خوب است و اجازه نمی دهد همسایگان ما در وورستبار بسته بمانند!”

از آنجا ، آنها خاموش بودند و می دویدند.

دوستی که توسط جامعه ای لنگر انداخته است

قبل از ارسال اینستاگرام فرسا ، دوستان دیرینه – بنا به اینكه فرسا سلمانی كان است – با هم ملاقات كردند و در مورد اوضاع گفتگو كردند. آن زمان بود که فرسا پیشنهاد داد تا آخر هفته در راه اندازی رستوران کمک کند. کان ، پس از مشورت با دوست دخترش ، صبح روز بعد با فراسا تماس گرفت و پیشنهاد او را پذیرفت.

فرسا به سی.ان.ان گفت: “من و رفیقم (جو) تقریباً در مورد این موضوع کاملاً مسخره بودیم ، فقط تازگی کارهایی که می خواهیم انجام دهیم.” “و من واقعاً انتظار داشتم که منتظر آن باشم زیرا روز زیبایی بود – به من دلیل حضور و بیرون بودن و بیرون بودن داد.”

فرسا می گوید كه كان به طور خلاصه عملیات اولیه را به این دو نفر داد و بلافاصله به توانایی های آنها اطمینان داشت – در نهایت “كلیدها” را برای اجرای نمایش روزانه به آنها داد.

کان می گوید ، گرچه وورستبار نتوانست یک بار و آشپزخانه کامل با چنین کارکنان کم تجربه و کم تجربه ای فراهم کند ، اما نوشیدنی ها و قوطی هایی که می فروختند فقط آنقدر ارزش داشتند که ارزش روز را داشته باشند و درآمد کمی برای راه اندازی آن داشته باشند.

داستان وورستبار به سرعت در فضای مجازی پخش شد و مردم از سراسر منطقه برای حمایت از رستوران آمدند.

کان گفت: “منظورم این است که همه برای حمایت از بیرون آمدند.” “بسیاری از مردم محله ، افراد عادی ، صاحبان مشاغل دیگر – آنها تمام میزهای فضای باز ما را پر کردند.”

برای كان و فرسا ، این تجربه نشان دهنده قدرت جامعه است ، جایی كه افراد و مشاغل كوچك پشت به یكدیگر دارند.

Würstbar بعد از اجرای عصر شنبه خاتمه یافت ، اما پس از یک آزمایش دقیق Covid-19 و نتایج منفی ، رستوران دوباره کاملاً فعال است.

برای توصیف همه چیز از هشتگ #neighburshelpingneighbours استفاده شده بود که باعث تحسین تعدادی از پیروان این رستوران شد.

فرسا گفت: “جامعه واقعاً آن را جذب و دوباره در اینترنت منتشر كرد و كاملاً از ما پشتیبانی كرد.” “من می دانم که هارون همین کار را برای من انجام می داد.”