لوله رابط هدرز و منبع اگزوز می باشد

خبرهای روز جهان

حالا برداشتن کاتالیز و منبع وسط و گذاشتن سایکلون و هدرز فیلتر هوای اسپرتی ممکنه یه کم شتاب رو زیاد کنه ولی به رینگ و پیستون و سایر قطعات در دراز مدت آسیب جدی وارد میکنه.سعی کن با گذاشتن شمع مناسب و فیلتر هوای مرغوب و سنسورهای درجه 1 و استفاده از لاستیک مناسب شتاب ماشین رو زیاد کنی. برای این میگم همه قسمت ها رو باید باهم تقویت کنی. با تعویض منبع و کاتالیز و غیره شتاب ماشینت اون طوری که میخوای زیاد نمیشه چون من همه این کارها رو انجام دادم. تعویض فیلتر هوای بنز کابین خودرو ، در فواصل توصیه شده و یا حتی در مناطقی که در آن دوده و گرده شایع تر است،فیلتر هوای بنز در فواصل کوتاهتر ، به مسافران اجازه می دهد بهترین قیمت فیلتر هوای بنز تا با استنشاق هوای پاک و تازه ، از سفر خود لذت ببرند. حتی ممکنه در اثر کمپرس زیاد واشر هم بزنی و یا سوپلپ بترسونی.

حجم زنی بلوک سیلندر نیازمند نصب بوش خواهد بود که نصب آن باید با دقتی بالا صورت پذیرد تا مشکلاتی نظیر رد کردن کمپرس و روغن سوزی در مدتی کوتاه در آن ایجاد نشود. به دلیل تغییر در سیستم برقی این خودرو، در ابتدا باید محفظه قرمز رنگ کلید وصل کردن برق کلی خودرو را بالا زده و کلید را در حالت ON قرار دهید، سپس با فشار دادن دکمه استارت که در قسمت میانی کنسول مرکزی تعبیه شده است، پیشرانه توانمند آن را استارت بزنید. مثلا در درحه اول شما باید تراکم توی سیلندرها رو بالا ببرید و میرین سرسیلندرو تا اونجایی که میشه کفه تراشی میکنی. ضریب تراکم ان نیز 12 به 1 است. تعریف ساده ی کامارو ینکو 427 این است: این مدل بدون هیچ گونه تزئین و نشانه ای از کارخانه خارج می شد، به همراه موتور 427 در یک جعبه. مدل کارخانه ای ZL1 بود که جهت رقابت در مسابقات دراگ طراحی شده بود. مدل SS396 مجهز به دریچه های هوای کرومکاری شده با طراحی جدید روی کاپوت شد.(مدل SS350 تغییری نکرد) سیستم تعلیق عقب ناراحت و ازاردهنده ی کاماروهای 1967 با استفاده از فنرهای شمش چند لایه به جای مدل تکی قبلی و کمک فنرهای با طراحی جدید بهبود یافت.

داخل خودرو نیز دستخوش تغییرات قرار گرفت از جمله طراحی جدید داشبورد و صندلیهای راحتتر. در دومین سال تولید کامارو تغییرات کوچکی در ان ایجاد شد. در سال 1969 کامارو دچار تغییرات قابل توجهی نسبت به سال قبل شد. در این سال یک انفجار! همینطور یک رول بار بزرگتر در قسمت جلو و در نهایت نشان sYc (Yenko Sport Cars). کاماروهای Z28 به سادگی با نشان Z28 یا 302 بر روی ان قابل تشخیص بودند. پکیج RS همچنان محبوب و مورد استقبال جوانان بود که شامل یک جلوپنجره ی ویژه با چراغهای مخفی در پشت ان، چرخهای کرومی،drip rail(معنیشو متوجه نشدم)، خطوط روی بدنه و نیز نشان RS می شد. همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز تمام استیل 206 تیپ 5 نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است.

در این سال همچنین برای چندمین بار یک کاماروی RS/SS کانورتیبل با انجین 396 به عنوان خودروی ایمنی مسابقات ایندیاناپولیس 500 انتخاب شد. دسته موتور زیر باطری زانتیا – شرکت آراد موتور دماوند در سال 1391 با هدف کمک … همچنین اینترکولر HKS نصب شده در این خودرو کمک میکند تا هوای ورودی به موتور کاملا خنک شود تا عمل احتراق بهخوبی صورت بگیرد. مدل ZL1 با سیستم اگزوز و تایرهای فابریک کمپانی مسافت 400 متر را در 13 ثانیه طی می کرد و در صورت استفاده از تایرهای مخصوص و هدرز این زمان به 11.6 ثانیه با حداکثر سرعت 122 مایل بر ساعت کاهش پیدا می کرد. کاماروهای ZL1 دارای وارانتی 5 سال یا 50000 مایل بوده و مجوز تردد در خیابان را داشتند. در این سال تبلیغات زیادی برای مدل Z28 انجام شد و فروش ان به 7199 دستگاه افزایش یافت. تولید Z28 کماکان با موتور 302 ادامه پیدا کرد. ظاهر گلگیرها و درهای کامارو هم تغییر کرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید هدرز پراید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.