لوفلر در مسابقه جورجیا برای کنترل سنا حمله ای را علیه وارنوک آغاز کرد

خبرهای روز جهان

وارنوک قوس زندگی خود را از پروژه های ساوانا تا منبر دکتر کینگ در آتلانتا توصیف کرده است ، و اخیراً حملات شخصی را در یک سرگرمی تبلیغاتی منفی پیش می برد. اما مبارزات انتخاباتی لوفلر امیدوار است قبل از انتخابات دور دوم در 5 ژانویه چهره کاندیدای دموکرات را زیر پا بگذارد ، یکی از دو گزینه ای که انتظار می رود سنا را کنترل کند.

لوفلر روز چهارشنبه گفت اگر او و سناتور جمهوری خواه جورجیا دیوید پردو پیروز شوند ، “کشور را نجات می دهند”.

لوفلر و پردو مبارزات خود علیه وارنوک و نامزد دموکرات ، جون اوسوف را به عنوان یک مبارزه بزرگ بین ایالات متحده و سوسیالیسم عنوان کرده اند ، حتی اگر هر دو مخالف آنها سرمایه دار باشند. حملات لوفلر پس از ماه ها درگیری حزب جمهوری خواه بین لوفلر و داگ کالینز نماینده جمهوری جورجیا در انتخابات ویژه رخ داد که به وارنوک اجازه می داد تاکنون نسبتاً آسیب نبیند.

در رویداد مبارزاتی روز چهارشنبه در ماریتا – اولین بار در انتخابات دور دوم – لوفلر به دنبال کار وارنوک برای کار در کلیسایی 25 سال پیش که دیکتاتور فقید کوبا فیدل کاسترو را برای یک مراسم دعوت کرد ، رفت و ادعا کرد که او در حال حاضر “مارکسیست” ایدئولوژی ، “حتی اگر او یک سرمایه دار و مسیحی باشد.

وی گفت: “آنچه شما باید بدانید در جوامع خود ما است ، او به چیزهایی که برای ما مهم است اهمیتی نمی دهد.”

وزیر امور خارجه جورجیا در قرنطینه در حالی که ایالت شمارش کامل دستی آرا presidential ریاست جمهوری را آماده می کند

مبارزات انتخاباتی وی این هفته با پخش آگهی ای مبنی بر اینکه آیا “اگر” چپ های رادیکال سنا را کنترل کنند “آیا” این “آمریکا – نشان دادن كلاسی از دانشجویان جوان كه بیعت می كنند – همچنان آمریكا خواهد بود. این آگهی سپس تصاویری از جمعیت را نشان می دهد ، با علامت های چشمک زن که می گوید “بازپرداخت پلیس” را برپا می کند و نقل قول خطبه 2015 وارنک را پس از کشته شدن مایکل براون توسط یک افسر پلیس در فرگوسن ، میسوری ، گفت که در آن برخی از افسران یک گانگستر و ذهنیت اراذل و اوباش “.

آگهی تبلیغاتی دیگر لوفلر به وارنوک حمله می کند که به احترام کشیش جرمیا رایت در سال 2008 ، حتی اگر پنج سال قبل رایت خطبه ای را که اکنون با بدنام 3 کلمه تعریف شده است – “خدا لعنت کند آمریکا” ارائه دهد. این حمله بازگشت به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2008 است ، زمانی که باراک اوباما ، نامزد دموکرات وقت ، پس از انتقاد از ارتباط با رایت ، سخنرانی محوری درباره روابط نژادی در آمریکا داشت.

وارنوک روز جمعه به آلیسین کامروتا از CNN گفت که “او نمی تواند به خودش اجازه دهد که توسط کلی لوفلر منحرف شود” و او “از حمایت افراد متعصب استقبال می کند.”

وارنوک همچنین گفته است كه لوفلر می خواهد جورجیا را تقسیم كند و از مخالفت خود با قانون مراقبت مقرون به صرفه و بیمه خدمات درمانی كه میلیون ها نفر در میانه بیماری همه گیر ارائه می دهد ، منحرف شود.

وارنوک روز پنجشنبه در آتلانتا گفت: “اگر در واقع برنامه ای برای خانواده های کارگر ندارید ، حدس می زنم شما باید حواس پرت خانواده های کارگر را به خود جلب کنید.” وی افزود: “من قصد دارم تا اطمینان حاصل كنم كه هر گرجی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه دسترسی دارد ، كارگران در برخی از سودهایی كه ایجاد می كنند سهیم باشند و بتوانند با وقار بازنشسته شوند.”

او همچنین از کارنامه خود دفاع کرد. وارنوک در پاسخ به س regardingالی در مورد رایت ، که سابقه اظهارات یهودی ستیزی دارد ، گفت که “تمام زندگی حرفه ای خود را صرف ایستادن در برابر تعصب ، نفرت ، بیگانه ستیزی ، در هر کجا که نشان داده شود و منبع آن باشد”. در پاسخ به آگهی تلویزیونی لوفلر مبنی بر اینکه “او برای کاسترو” میزبانی می کند “، وارنوک گفت که” هیچ کاری با دعوت استبداد فقید کوبایی برای سخنرانی در کلیسای باپتیست حبشه در شهر نیویورک در سال 1995 ، جایی که پس از آن خدمت می کرد ، ندارد ” یک کشیش جوانان

وزیر امور خارجه گفت: جورجیا شمارش کامل آراots انتخابات ریاست جمهوری را انجام می دهد

وارنوک در طول مبارزات انتخاباتی تکرار کرده است که وی از استرداد پول پلیس پشتیبانی نمی کند ، “احترام عمیقی” به اجرای قانون دارد اما می خواهد این کشور “از حمایت برابر قانون” برخوردار باشد. وی آمریکا را “بزرگترین کشور روی زمین” خوانده است.

وارنوک به طور پیشگیرانه هفته گذشته از خود در برابر حملات لوفلر دفاع کرد و با پخش یک آگهی شوخی مبنی بر اینکه مخالفانش می گویند او با چنگال پیتزا خورده ، از توله سگها متنفر است و پا به ترک یک پیاده رو گذاشته است.

دموکرات ها می گویند که نمایش لوفلر از وارنوک نشانه این اثر را از دست می دهد.

JB Poersch ، رئیس PAC اکثریت سنا ، یک فوق العاده PAC همسو با رهبر دموکرات سنا ، چاک شومر ، به CNN گفت: “لوفلر با این حملات واقعیت جایگزین خودش را ایجاد می کند.”

در سن 35 سالگی ، وارنوک در سال 2005 به عنوان رهبر کلیسای باپتیست ابنذر انتخاب شد و از آن زمان در گرجستان موضوعاتی مانند اصلاح قانون عدالت کیفری و گسترش ثبت نام رای دهندگان و پزشکی را در اختیار گرفت.

در همین حال لوفلر اخلاق کاری را که در مزرعه خانواده خود در ایلینوی آموخته است توصیف کرده است ، و در خانواده خود اولین کسی است که از کالج فارغ التحصیل شده و کار خود را در بورس بین قاره ، شرکت مبادلات کالا و کالا انجام می دهد.

وی سپس با جفری اسپرچر ، رئیس بورس اوراق بهادار نیویورک ازدواج کرد و یک مالکیت مشترک در Atlanta Dream از WNBA خریداری کرد. در پایان سال 2019 ، برایان كمپ ، فرماندار جمهوری خواه ، لوفلر را برای پر كردن صندلی باقی مانده توسط سناتور بازنشسته جانی ایساكسون منصوب كرد.

اما سناتور در اثر حملات از چپ و راست ، به ویژه از طرف وارنوک و کالینز ، دو نامزد زیادی که در مسابقه نوامبر برای ادامه بقیه دوره ایسکاسون ، که در سال 2022 پایان می یابد ، علیه او نامزد شدند ، آسیب دیده است.

در حالی که لوفلر بیش از 20 میلیون دلار برای مسابقه شخصی خود خرج كرد ، كولینز شیوه زندگی شخصی خود را به سخره گرفت و ادعا كرد كه او از این همه گیری سود می برد و به معاملات سهام چند میلیون دلاری كه او و همسرش پس از حضور در جلسه توجیهی سناتورها در ژانویه انجام داده اند ، اشاره كرد. . لوفلر گفت که او هرگز از اطلاعات محرمانه برای سودآوری استفاده نکرده است ، زیرا مشاوران شخص ثالث سهام را از طرف او خریداری و می فروشند و از سهام انفرادی واگذار می کنند.

دموکرات ها سعی می کنند از اشتباهات در مسابقات سنای آمریکا در جورجیا درس بگیرند
مسابقه لوفلر به سمت راست در برابر کالینز می تواند در انتخابات دور دوم به او آسیب برساند. وی ماه گذشته به سی ان ان گفت که “هیچ” موضوعی وجود ندارد که در آن با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مخالف باشد و از اینکه “100٪” وقت را با او رأی می دهد افتخار می کند. در پاییز ، او با مارجوری تیلور گرین ، یک نماینده محافظه کار منتخب در کنگره ، که تئوری توطئه QAnon را ترویج می کرد و رشته ای از اظهارات متعصبانه را تبلیغ می کرد ، اما ترامپ او را “ستاره آینده جمهوری خواهان” نامید ، مبارزه کرد.

وارنوک روز پنجشنبه گفت: “او با خوشحالی حمایت از نامزدی را قبول می کند که در تئوری توطئه QAnon سرشار از نفرت و تعصب است.” “شرم آور است.”

روز جمعه ، وارنوک دو آگهی تبلیغاتی را به لوفلر منتشر كرد: یكی كه مستقیماً حملات لوفلر را به او انجام می دهد و دیگری كه جزئیات ادعاهای سودآور بودن لوفلر از بیماری همه گیر را شرح می دهد.

این هفته لوفلر و پردو خواستار استعفا وزیر امور خارجه جمهوری خواه جورجیا برد رافنسپرگر شدند و گفتند: “سوage مدیریت” و “عدم شفافیت” وی “غیرقابل قبول” است ، زیرا ترامپ نتایج انتخابات ریاست جمهوری را بی اساس مناقشه می کند. رافنسپرگر پاسخ داد که چنین نمی کند و گفت که “بعید است” آرا illegal غیرقانونی حاشیه کافی برای لغو نتایج را فراهم کند. وی پیشنهاد داد تا لوفلر و پردو بر مسابقات خود تمرکز کنند تا جمهوری خواهان سنا را حفظ کنند.

دموکرات ها از سال 2000 کرسی سنا در جورجیا را به دست نیاورده اند. اما آنها امیدوارند که تغییر جمعیت جمعیت ایالت ، تلاش برای ثبت نام رای دهندگان به رهبری اقلیت ایالت سابق استیسی آبرامز و نمایش جو بایدن در این ایالت – بهترین گزینه برای دموکرات ها کاندیدای ریاست جمهوری از سال 1992 – می تواند ایالت را آبی کند.

کمیته مبارزات سناتور دموکراتیک اعلام کرده است که میلیون ها دلار صرف ثبت نام گرجی ها و رأی دادن به آنها می کند ، از جمله برگزارکنندگان ، پست مستقیم ، تلفن ، پیام کوتاه و تلاش های دیجیتالی. مهلت ثبت نام ایالت – 7 دسامبر – کمتر از یک ماه دیگر طول می کشد و جورجیا هفته آینده رای های غیابی را ارسال می کند.

اما به گفته سخنگوی NRSC جسی هانت ، کمیته سناتور جمهوری خواه ملی ، همراه با مبارزات Perdue و Loeffler ، طی شش روز گذشته 32 میلیون دلار جمع آوری کرده و یک برنامه میدانی عظیم در ایالت هلو ایجاد خواهد کرد.

هانت گفت: “سناتورهای پردو و لوفلر رهبرانی باورنکردنی برای کشور خود و NRSC هستند و کل اکوسیستم جمهوری خواه ، در کنار یکدیگر با تیم های خود برای محافظت از کشورمان در برابر ربوده شدن توسط سوسیالیست های خارج از کنترل ، کار خواهند کرد.”

این داستان با درخواست های لوفلر و پردو مبنی بر استعفا رافنسپرگر و پاسخ وی به روز شده است.

کیونگ لاه از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.