لری والو: پلیس آریزونا است که به دنبال مرگ شوهر سوم خود است

خبرهای روز جهان

والو و شوهر پنجم او ، چاد دیل ، هر دو در آیداهو در زندان به سر می برند و منتظر محاکمه به اتهامات مربوط به ناپدید شدن و مرگ دو فرزندش هستند.

بازبینی در آریزونا تا حدی با انتشار اخیر ضبط شده توسط خواهر شوهر سابق والو ، آنی کوشینگ ، در سال 2018 ، سخنگوی پلیس ، گروهبان انجام شد. مرسدس فورچون در بیانیه ای به CNN گفت.

در آن ضبط ، که هفته گذشته برای اولین بار توسط وابسته CNN در شرق آیداهو نیوز منتشر شد ، ولوو توصیف قتل شوهر سابق خود را ، که وی نامی از او نمی برد ، توصیف می کند.

در ضبط ، والو می گوید که او در نهایت تصمیم گرفت شوهرش را قتل ندهد ، و به جای آن به معبدی پیوست.

شرق آیداهو نیوز گزارش داد: “ضبط 40 دقیقه ای مربوط به یک بحث غیر رسمی مذهبی است که در آن والو در مورد عقاید خود برای تعدادی از دوستان خود تبلیغ می کرد.”

East Idaho News گفت که این ضبط را از کوشینگ به دست آورده است.

CNN برای تأیید صحت ضبط صدا با وكال Vallow ، مارك Means تماس گرفت ، اما Means از اظهارنظر خودداری كرد.

برای توضیح نمی توان به Vallow رسید. او به اتهامات جداگانه ای برای توطئه برای تخریب ، تغییر یا پنهان کردن شواهد در مرگ دو فرزندش روبرو است. او اقرار نکرده است که در همه اتهامات مقصر است.

رایان در آوریل 2018 درگذشت. فورچون گفت که مرگ او در آن زمان به عنوان طبیعی اداره شد.

فرزندان والو ، تایلین ریان 17 ساله و جوشوا “جی جی” والو 7 ساله ، سپتامبر گذشته ناپدید شدند. بقایای آنها در تاریخ 9 ژوئن در حیاط Daybell پیدا شد.

Daybell و Vallow در نوامبر 2019 ازدواج کردند.

Daybell به دو فقره جرم توطئه برای ارتکاب تخریب ، تغییر یا پنهانکاری شواهد و دو جرم تخریب ، تغییر یا پنهانکاری شواهد متهم شده است. او خود را بی گناه دانسته است.

تصحیح: نسخه قبلی این داستان به اشتباه چاد دیبل را توصیف کرده است. او شوهر پنجم لوری والو است.