شرکت هارتفورد درایدل های مهندسی دقیق می فروشد

خبرهای روز جهان

دریدل ، درایدل ، درایدل ، آنها شما را از … تیتانیوم خارج کردند؟

مهندسی هورست از شرق هارتفورد ، معروف به ساخت اجزای هوافضا ، آخرین محصول خود را به مردم عرضه می کند: یک درایدلد ماشینکاری دقیق.

در اصل برای یک رویداد روز خانواده در سال 2017 برای کارمندان و خانواده های آنها طراحی شده بود – به عنوان نمایشی از روند شرکت – dreidel بهبود یافته است و اکنون در یک نسخه تولید محدود در دسترس است.

“هنگامی که عکس هایی از دریدل را در شبکه های اجتماعی منتشر کردیم ، سوالات زیادی در مورد خرید آنها داشتیم ، بنابراین تصمیم گرفتیم سعی کنیم آنها را در دسترس عموم قرار دهیم. پاسخ بسیار خوبی بوده است! ” رئیس جمهور هورست اسکات لیوینگستون گفت.

وی گفت در حالی که اجزای هوافضا و دقیق شرکت به مشتریان در سراسر دنیا می رسد ، کودکان کارگران تحت تأثیر قرار نگرفتند. آ

“در روز خانواده ، بچه ها قطعات ما را می دیدند و می پرسیدند ،” چه کاری انجام می دهد؟ ” و تنها چیزی که می توانستیم بگوییم این بود که این هواپیما بخشی از یک هواپیمای جدید بود. حالا ، وقتی ما به آنها یک dreidel نشان می دهیم و آنها می پرسند چه کاری انجام می دهد ، می گوییم ، “یک چرخش بده” و می بینی.

درایدل ها با استفاده از همان مواد ، فن آوری و کار ساخت دقیق در محصولات هوافضا این شرکت ساخته می شوند.

لیوینگستون گفت: “صادقانه بگویم ، هر درایدل یک نمونه عالی از تولید پیشرفته هورست است و به یک روش سرگرم کننده برای نشان دادن توانایی های ما به مشتریان جدید تبدیل شده است.”

پست جدید پیشنهادی  فروپاشی بانک سیلیکون ولی فراخوانی برای رسیدگی به نابرابری‌های تأثیرگذار بر کارآفرینان رنگین پوست را تجدید می‌کند.

از دریدل ها به طور معمول در جشنواره یهودیان هانوکا ، که از غروب آفتاب در 10 دسامبر آغاز می شود ، استفاده می شود.

هورست دریدلز انواع مختلفی از فلزات از جمله آلومینیوم ، تیتانیوم و فولاد ضد زنگ را دارد و قیمت آن بین 54 تا 72 دلار است.

برای سفارشات و یا کسب اطلاعات بیشتر به فروشگاه آنلاین هورست مراجعه کنید.