37 مدل بهترین کرم ضد چروک و سفت کننده ( صورت ) ایرانی و خارجی

خبرهای روز جهان

اگر در طول روز می خواهید از کرم ضد چروک بر روی پوست صورت خود استفاده کنید، بهتر است انواع کرم هایی که دارای میزان مناسبی از SPF برای مقابله با مضرات نور خورشید می باشند را انتخاب کنید. ویتامین سی محافظت از پوست در برابر نور خورشید را افزایش میدهد. چین و چروک روی پوست از مشکلات پوستی ناراحت کننده در افراد می باشد.

اسید آلگورونیک موجود در این کرم از جلبک گرفته شده است و در از بین بردن چروک های پوستی نقش مهمی دارد. آلوئه ورا در درمان بیماریهای پوستی از قبیل پسوریازیس یا سوختگیهای ناشی از تشعشعات بسیار موثر است. عوامل مختلفی در تشکیل چین و چروک روی پوست تاثیر دارند.

این کرم ها با استفاده از مواد خاص باعث کشیده شدن سطح پوست و از بین بردن چین و چروک پوست می شوند. یکی از بزرگترین و معروفترین شرکت های جهان، در زمینه تولید محصولات آرایشی و مراقبت از پوست پیشرو بوده است.کرم رویتالیفت لیزر 3 لورآل نیز از محصولات این شرکت است که خاصیت ضد پیری داشته و برای از بین بردن چین و چروک های صورت تولید شده است. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، متخصصان ایرانی برای ساخت کرم ضد چروک فوری از موثرترین عصاره گیاهان در پیشگیری، درمان چین و چروک، ورم و پف صورت بهره گرفتهاند که بعد از مصرف، به مرور زمان با استحکام و بهبود حالت کشسانی پوست به رفع شل شدگی و افتادگی پوست کمک میکند.

درکرم ضد چروک سینره از خواص معجزه آسای این ترکیب جهت افزایش میزان کلاژن پوست و مبارزه با پیری استفاده شده است. 1 – کلاژن که مسئول سفتی پوست میباشد. سرامید: از اجزاى چربى ساختمانى پوست است و سلول هاى اپیدرم را به هم متصل مى سازد. این کرم حالت چهره را بهبود می بخشد و در طول شب لایه های پوست را تغذیه و بصورت عمقی بازسازی می کند .

پست جدید پیشنهادی  : اسید فرمیک

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد چروک پیشانی لطفا از سایت ما دیدن کنید.