2- شعلههای اجاق گاز روشن نمیشود

خبرهای روز جهان

برای اندازههای بزرگ باید هر از چند بار آن را برگردانید. فارغ از این که مشکل ترموکوپل اجاق گاز شما چیست در گام اول شرط امنیت را رعایت کنید. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر نمایندگی اجاق گاز شما اقدام می نماید.دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر ماکروفر شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.تخصص ما تعمیر ماکروفر است.كار ما تضميني و تعرفه ما در سرویس کولر گازی بسيار مناسب است.دیجی سرویس با بیش از 15 سال سابقه نصب ، تعمیر، عیب یابی و…

از مارکهای مختلف تعمیر ماکروفر از جمله : سامسونگ ، ال جی،اوجنرال،جنرال، میتسوبیشی،تراست و… پشتیبانی و مشاوره نمایندگی مجازخدمات اجاق گاز رومیزی و فردارتعمیرات تخصصی و حرفه ای اجاق گاز عمده فعالیت این شرکت در جهت نصب تعمیر و تامین قطعات اجاق گاز ایرانی و خارجی میباشد خدمات تک سرویس از سال۱۳۹۵ واردات قطعات اجاق گاز ایتالیایی را آغاز کرد و پس از آن…

اجاق گازی در اندازههای کوچک و بزرگ، خیلی ساده یا دارای امکان پیشرفته، بدون فر یا دارای فر در خانهها و حتی محل کار مورد استفاده هر روزه قرار میگیرد. ترموکوپل وسیله ای کوچک است که یک سمت آن به فندک یا شعله گاز ( یا بخاری ) وصل می شود و سمت دیگر آن به ورودی جریان گاز متصل است. فرهایی که فیوز دارند، دارای نشانگری هستند.

علت دیگر خرابی قطع شدن سیم ترموکوپل است که در زیر صفحه اجاق گاز می باشد. هنگامی که سیم ترموکوپل متصل به شمعک یا شعله گاز حضور شعله را احساس نکند سمت دیگر به طور خودکار جریان گاز را قطع می کند. در صورتی که اجاق گاز جرقه نمیزند، کافیست سیم برق را چک کنید. در این صورت فندک قادر به جرقه زدن نیست.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اجاق گاز دو شعله ترموکوپل دار ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.