یک رستوران در نیوجرسی با ترس ویروس کرونا به دلیل سخاوت آرایشگاه همسایه باز ماند

یک رستوران در نیوجرسی با ترس ویروس کرونا به دلیل سخاوت آرایشگاه همسایه باز ماند

پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا در بین کارکنان خود ، رستوران Würstbar در Jersey City تصمیم گرفت موقتاً تعطیل شود تا امکان قرنطینه و آزمایش کارکنان فراهم شود.
این شرکت در یک پست اینستاگرامی گفت: “Würstbar تیم کوچکی است که توسط کارمندان بسیار سخت کوش و وفادار اداره می شود.” “راه اندازی رستوران فقط با کارمندان غیرمجاز در حال حاضر برای ما گزینه ای نیست.”

طبق گفته آرون کان ، صاحب وورستبار ، 5 نوامبر آخرین شب سرویس دهی رستوران بود – یک مشت مهم روده ، زیرا تجارت و تیم تقریباً 20 نفره او از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر موفق به حفظ آب وهوا شده بودند.

همچنین قرار بود آخر هفته ای زیبا و گرم باشد و قطعاً بسته شدن آن منجر به کاهش عمده درآمد خواهد شد.

خان به سی ان ان گفت: “اساساً من به نوعی بدبخت بودم.” “من برای کارمندان خود بسیار ترسیده بودم – نگران کسب و کار. کمی شکست خورده بودم زیرا در تمام این بیماری همه گیر بودیم. ما قبل از ابتلا به Covid کسی نداشتیم.”

با توجه به تماس ، صاحب آرایشگاه و آرایشگاه Virile Barber & Shop و دوستش جو مرکوریو به کمک رستوران آمدند و داوطلبانه وقت خود را برای اداره تأسیس در 7 نوامبر اعلام کردند.
فرسا در اینستاگرام گفت: “آرایشگاه مردانه وروتبار امروز برای کمک به کارمندان قرنطینه Wurstbar را در اختیار گرفته است.” “هوا خیلی خوب است و اجازه نمی دهد همسایگان ما در وورستبار بسته بمانند!”

از آنجا ، آنها خاموش بودند و می دویدند.

دوستی که توسط یک جامعه لنگر انداخته شده است

قبل از ارسال اینستاگرام فرسا ، دوستان دیرینه – بنا به اینكه فرسا سلمانی كان است – برای ملاقات در مورد اوضاع دیدار كردند. آن زمان بود که فرسا پیشنهاد داد تا آخر هفته در راه اندازی رستوران کمک کند. کان ، پس از مشورت با دوست دخترش ، صبح روز بعد با فرسا تماس گرفت و پیشنهاد او را پذیرفت.

فرسا به سی.ان.ان گفت: “من و رفیقم (جو) تقریباً در مورد این موضوع کاملاً مسخره بودیم ، فقط چیزهای تازه ای که می خواهیم انجام دهیم.” “و من واقعاً انتظار داشتم که منتظر آن باشم زیرا روز زیبایی بود – به من دلیل حضور و بیرون بودن و بیرون بودن داد.”

فرسا می گوید كه كان به طور خلاصه عملیات اولیه را به این دو نفر داد و بلافاصله به توانایی های آنها اطمینان داشت – در نهایت “كلیدها” را برای اجرای نمایش روزانه به آنها داد.

کان می گوید: گرچه وورستبار نتوانست یک بار و آشپزخانه کامل با چنین کارکنان کم تجربه و بی تجربه ای فراهم کند ، اما نوشیدنی ها و قوطی هایی که می فروختند فقط آنقدر ارزش داشتند که بتوانند روز را ارزش داشته باشند و درآمد کمی هم برای راه اندازی آن داشتند.

داستان وورستبار به سرعت در فضای مجازی پخش شد و مردم از سراسر منطقه برای حمایت از رستوران آمدند.

کان گفت: “منظورم این است که همه برای حمایت از بیرون آمدند.” “بسیاری از مردم محله ، افراد عادی ، صاحبان مشاغل دیگر – آنها تمام میزهای فضای باز ما را پر کردند.”

برای كان و فرسا ، این تجربه نشان دهنده قدرت جامعه است ، جایی كه افراد و مشاغل كوچك پشت به یكدیگر دارند.

Würstbar بعد از اجرای عصر شنبه خاتمه یافت ، اما پس از یک آزمایش دقیق Covid-19 و نتایج منفی ، رستوران دوباره کاملاً فعال است.

برای توصیف همه چیز از هشتگ #neighbaranhelpingneighbours استفاده شده بود ، که باعث تحسین تعدادی از پیروان این رستوران شد.

فرسا گفت: “جامعه واقعاً آن را جذب و دوباره در اینترنت منتشر كرد و كاملاً از ما پشتیبانی كرد.” “من می دانم که هارون همین کار را برای من انجام می داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *