چگونه این مشاغل خانوادگی سیب در طی یک بیماری همه گیر حتی در حال شکستن است

چگونه این مشاغل خانوادگی سیب در طی یک بیماری همه گیر حتی در حال شکستن است

و تعداد کمی انتظار شکستن دارند حتی با توجه به تمام اتفاقاتی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا رخ داده است.

به گفته آنن لیدبتر ، صاحب مشاغل با همسر و دو دخترش ، مریوتر سیدر در بویز ، آیداهو ، در بیشتر موارد به دلیل کمک فدرال مربوط به کوید در راه رسیدن به این علامت است.

همچنین مفید است: Meriwether Cider از چند طریق درآمد کسب می کند ، بنابراین در حالی که برخی از خطوط درآمد ضربه بزرگی داشتند ، دیگران افزایش یافتند. فروش در دو مکان نشستن آن کاهش یافته است – یک خانه سیب در مرکز شهر بویز و یک اتاق شیر آب کوچکتر در تأسیسات تولید آب آن در نزدیکی باغ شهر. فروش آن به بارها و رستوران ها نیز همین طور است. اما این شرکت از توزیع خود تا فروشگاه های مواد غذایی و وانت حاشیه ای که اکنون به مشتریان ارائه می دهد ، سود بیشتری کسب کرده است.

وقتی CNN Business برای اولین بار در ماه ژوئن با Leadbetter ارتباط برقرار کرد ، او گفت که در میان یک کابوس بازاریابی است ، و می فهمد بهترین است قوانین و خدمات ایمنی جدید Covid را که در هر مکان مجاز است ، به مشتریان منتقل کنیم ، این بسته به اینکه کدام مرحله از بازگشایی اعمال می شود ، تغییر می کند. و او نگران تعطیلی دیگر بود.

آن لدبتر ، راست افراطی ، به همراه همسر و دو دخترش ، در خانه سیدر خود در مرکز شهر بویز.

او و خانواده اش مکانهای خود را برای سازگاری با Covid و اطمینان خاطر به مشتریان برای نوشیدن در آنجا بی خطر عنوان کردند. آنها فیلترهای یونیزه کننده را برای تمیز کردن هوا نصب کردند ، نیمی از صندلی های داخلی خود را از بین بردند ، قسمت پاسیوی خود را در مرکز شهر گسترش دادند و گرم کردند و حتی پروتکل های تمیز کردن سخت تری را نیز ایجاد کردند.

آنها همچنین علائمی را با پیامهای دوستانه اما محکم مشتریان را تشویق به حسن نیت ارائه می دهند:

“نگه داشتن یک بافر عشق 6 فوت از مهمانان دیگر.”

“خودنمایی نکنید. یک گروه 6 نفره یا کمتر دوستان کافی هستند. خوب ، آقای محبوب؟”

“این یک زمان دیوانه است. به همه ابراز مهربانی و درک کنید. همه ما باید کمی شل شویم.”

به نظر می رسد تاکنون کار کرده است. Leadbetter گفت که هیچ مورد Covid در موسسات آنها وجود نداشته است و مشتریان در حال ورود بوده اند.

وی با نگاهی به کل فعالیتهای تجاری آنها ، خاطرنشان کرد که تاکنون ، “ما از نظر درآمد ، عملکرد خوبی مانند عملکرد سال 2019 داریم.”

محرک تفاوت زیادی ایجاد کرد

Leadbetter سریعاً به کمک فدرالی که دریافت کرده اند اعتبار می یابد. او دریافت کرد وام از طریق برنامه محافظت از Paycheck در ماه آوریل و هزینه های آن را – در درجه اول برای حقوق و دستمزد – تا پایان ماه ژوئن هزینه کرد. قرض او گفت که هفته گذشته بخشیده شد.

اقتصاد امسال چه تاثیری بر شما داشته است؟  داستان خود را به اشتراک بگذارید

اما آنچه که به همان اندازه مفید بود ، اگر بیشتر از این ، مجبور به پرداخت دو وام اداره تجارت کوچک نبود ، که خانواده هنگام باز کردن Meriwether Cider در سال 2015 این وام ها را پرداخت کردند.

بر اساس قانون CARES ، دولت فدرال موافقت کرد شش ماه وام را برای هر 7 وام پرداخت کند تا به صاحبان مشاغل کمک کند تا در ماه های ابتدایی همه گیر مقداری پول نقد آزاد کنند.
تاسیسات Meriwether Cider's Garden City ، آیداهو برای فروش بطری های مستقیم به مصرف کننده و عمده فروشی برای انتخاب بقالین ، سیدر را تولید می کند.  این اتاق همچنین شامل یک اتاق شیر برای مشتریان است که می توانند برای نوشیدنی وارد شوند.

در نتیجه ، Leadbetter گفت ، حتی پس از صرف هزینه بیشتر برای سازگاری تسهیلات خود با Covid ، هزینه های او به طور کلی کاهش یافت زیرا پرداخت وام تجاری حذف شد “این همان چیزی است که به ما کمک می کند تا بتوانیم از پس کار برآییم.”

همچنین ، این واقعیت نیز وجود دارد که مریوتر سیدر فقط به ارائه نوشیدنی های شخصی به مشتریان در دو مکان نشستن خود بستگی ندارد ، جایی که درآمد قابل اندازه اصابت. این شرکت همچنین بطری های مخصوص حمل و نقل را در تاسیسات Garden City خود می فروشد و عمده فروشی را به بقالان می فروشد.

اما مکان خرده فروشی مرکز شهر هنوز در معرض خطر است.

در حالی که زمستان به طور معمول برای Cider House در مرکز شهر Boise یک فصل آهسته است ، Leadbetter نگران است که امسال حتی در صورت عدم تعطیل شدن مجدد ، وضعیت بسیار بدتر شود زیرا مردم ممکن است خیلی ترس از بیرون رفتن داشته باشند.

“اگر زمستان سختی داشته باشیم و هیچ کس در بیرون نشسته باشد و هنوز هم می توانیم جداول گسترده ای داشته باشیم ، می بینم که ممکن است مجبور شویم [the downtown location] لیدبتر گفت.

سگ ها در اتاق شیر مریوثر استقبال می کنند و ممکن است در مکان نشیمن بیرونی خانه سیب مرکز شهر به انسان های خود بپیوندند.

اما ، وی افزود ، این به معنای خاموش کردن Meriwether Cider نیست. “ما یک تجارت کالاهای بسته بندی قوی و یک طرفدار قوی داریم.”

در حالی که او همیشه “خوش بینانه تر از آنچه مجاز است” باقی مانده است ، او و خانواده اش می خواستند از نظر مالی در برابر هرگونه محدودیت یا تعطیلی بعدی جبران کنند.

بنابراین در این ماه آنها تصمیم گرفتند سومین کمک فدرال مربوط به Covid را دریافت کنند: یک وام فاجعه آسیب اضطراری SBA به مبلغ 100000 دلار با 3.75٪. پرداخت های وام به مدت یک سال به تعویق می افتد. در پایان آن دوره ، لیدبتر گفت: “اگر تصمیم بگیریم كه نیازی به آن نداریم ، می توانیم همه آن را پس دهیم.”

اما با توجه به اینکه آیداهو در حال حاضر اقدامات محدود کننده تری را برای مهار موج Covid انجام می دهد ، از داشتن آن خوشحال است. “به نظر می رسد بدترین حالت با قفل احتمالی و بازگشت به حاشیه و تحویل کالا اتفاق می افتد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *