مزایای بیکاری: 12 میلیون آمریکایی می توانند کمک خود را درست پس از کریسمس از دست بدهند

مزایای بیکاری: 12 میلیون آمریکایی می توانند کمک خود را درست پس از کریسمس از دست بدهند

از ماه مارس ، مونتگومری – یک نیویورکی که به عنوان معلم صدا و راهنمای تور نیز فعالیت می کند – نتوانسته است کار مداومی پیدا کند ، اما به لطف گسترش تاریخی مزایا تحت بسته محرکه فدرال 2 تریلیون دلار ، هزینه های هفتگی دریافت کرده است. اما اکنون ، با متوقف شدن کنگره در یک معامله تازه امداد ، برنامه کمک به بیکاری همه گیر درست پس از کریسمس به پایان خواهد رسید.

اگر چنین اتفاقی بیفتد ، مونتگومری و همسرش ، یک مشاور بهداشت نیمه وقت در خانه ، ممکن است به ژاپن ، جایی که همسر مونتگومری است ، یا هنگ کنگ ، که 12 سال در آنجا زندگی می کند ، بروند و معتقد است که می تواند کار پیدا کند.

مونتگومری ، 63 ساله ، گفت: “من امیدوار بودم كه كنگره شگفت انگیز ما این موضوع را فهمیده باشد.” ما باید آن را خرج کنیم. “

بر اساس برآورد اخیر بنیاد قرن ، مونتگومری در میان 7.3 میلیون پیمانکار مستقل ، کارگر روی صحنه ، کارگران آزاد و افراد مستقل است که مزایای بیکاری خود را از دست می دهند. این برنامه همچنین در دسترس افراد خاصی است که به ویروس کرونا مبتلا شده اند ، از جمله افرادی که بیمار یا قرنطینه شده اند و یا اعضای خانواده ای دارند و یا مدارس کودکان آنها بسته شده است.

اقدام دوم ، برنامه جبران خسارت اضطراری اضطراری فراگیر نیز به پایان می رسد. این یکی پس از پایان مزایای سنتی دولت خود ، که معمولاً 26 هفته طول می کشد ، 13 هفته پرداخت اضافی برای بیکاران فراهم می کند. بنیاد قرن تخمین زده است که حدود 4.6 میلیون دریافت کننده منقضی می شوند که این پرداخت های اضافی زودتر از موعد مقرر انجام شود ، مگر اینکه کنگره اقدام کند – و بسیاری از این افراد برای مزایای تمدید شده دولت ، که می توانند تا 20 هفته ادامه داشته باشند ، واجد شرایط نیستند.

خاموش شدن ماه مارس یک اثر ماندگار دارد

صفوف بیکاران طولانی مدت به طور مداوم در حال افزایش است زیرا تعداد فزاینده ای از مردم بیش از شش ماه پس از مجازات به کار در موج رکوردشکن بیکاری که همراه با شروع همه گیری در ماه مارس و آوریل طبق آخرین گزارش مشاغل فدرال ، تقریباً 3.6 میلیون آمریکایی در ماه اکتبر حداقل 27 هفته در کار نبودند که نسبت به سپتامبر تقریباً 50٪ جهش داشت. اکنون آنها یک سوم را تشکیل می دهند از بیکاران ، کمتر از یک پنجم ماه قبل.

اندرو اشتتنر ، عضو ارشد بنیاد قرن ، گفت: “ما هیچ وقت مزایای بیکاری را قطع نکرده ایم وقتی این تعداد زیاد مردم جمع می شوند ، وقتی نرخ بیکاری اینقدر بالا است ، همین اوایل رکود اقتصادی.”

آیا بیش از شش ماه بیکار بوده اید؟  داستان خود را به اشتراک بگذارید

اما کنگره نتوانسته است در مورد بسته محرک دیگری برای تمدید بسیاری از اقدامات امدادی که در ماه مارس تصویب کرده به توافق برسد. مدتها است که افزایش 600 دلاری فدرال برای مزایای بیکاری هفتگی ، که در اواخر ماه ژوئیه با وجود لابی شدید توسط بیکاران ، طرفداران مصرف کنندگان و دموکرات ها منقضی شد ، است.

پایان یافتن برنامه های بیکاری همه گیر باقیمانده در حالی است که موارد ویروس کرونا در سراسر کشور افزایش یافته و چندین فرماندار را وادار به محدود کردن مشاغل و مدارس کرده است. این احتمالاً منجر به دورهای جدیدی از اخراج ها می شود – در حال حاضر ادعاهای اولیه بیکاری برای اولین بار در یک ماه گذشته در اواسط ماه نوامبر افزایش یافته است.
و این در حالی است که چندین طرح نجات فدرال دیگر ، از جمله توقف تخلیه و تعویق پرداخت وام دانشجویی ، پایان می یابد – فشار اضافی بر بیکاران.

بی عملی “حیرت آور” در واشنگتن

آمریكا كابالیرو كه در اواخر ماه آوریل شغل قراردادی خود را به عنوان كارمند منابع انسانی شركت های نفت و گاز از دست داد ، گفت: “بی تفاوتی” كه توسط قانون گذاران نشان داده شد ، “حیرت آور است”.

کابالیرو به زودی مزایای دولت خود را از دست خواهد داد ، و پرداخت های اضطراری همه گیر او به احتمال زیاد قبل از اینکه 13 هفته کامل را بدست آورد ، پایان می یابد. او نگران مزایای تمدید شده ایالت است که سپس دریافت خواهد کرد همچنین در سال آینده قبل از اینکه بتواند کار پیدا کند ، تمام می شود.

آمریکا کابالیرو تماس می گیرد "بی تفاوتی" قانونگذاران "حیرت آور"

کابالرو ، 45 ساله ، که با مادر و خواهرش در حومه هوستون زندگی می کند ، گفت: “هر زمان که کنگره تلاش می کند کاری انجام دهد ، خراب می شود زیرا آنها نمی توانند از پس اختلافات خود برآیند.” “مردم آمریکا رنج می برند.”

وی گفت ، در همین حال ، لیست های شغلی کمیاب بوده و تعداد کمتری به تازگی ارسال شده است. و بسیاری از کسانی که وی می بیند 35000 تا 45،000 دلار در سال پرداخت می کنند ، به جای 55،000 تا 60،000 دلار معمولی که آنها قبل از همه گیری ارائه می دهند.

کابالیرو ، که دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است ، گفت: “ما شغل می خواهیم. ما توزیع مالی نمی خواهیم.” “ما می خواهیم اقتصاد به ثبات برسد.”

حیوانات سه گانه

گبی رایلی هنگامی که می خواهد شغل جدیدی را جایگزین شغلی کند که در اواخر ماه مارس از دست داد ، با یک سه گانه مواجه است.

گبی رایلی می گوید در صنایع هتلداری ، ورزشی و تفریحی مشاغل کمیاب است.

او با تمرکز بر رزرو مشتری در ورزش و سرگرمی در یک هتل در مینیاپولیس کار می کرد. همه این صنایع در همه گیری همه گیر شده اند.

در حالی که 39 ساله انتظار دارد ماه آینده از برنامه جبران اضطراری بیکاری اضطراری فراگیر تغییر یابد ، اما فکر نمی کند قبل از پایان این پرداخت ها در ماه مارس بتواند شغل دیگری پیدا کند.

رایلی ، كه به همراه پسرش كه به طور مجازی در دانشگاه تحصیل می كند ، در سن پائول مینه سوتا زندگی می كند ، گفت: “كنگره باید حمایت كافی از فرد ، مشاغل كوچك و مشاغل بزرگ تحت تأثیر را تا زمانی كه ما از جنگل خارج نشویم فراهم كند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *