قیمت و خرید مولتی استایل رنگی |فروش ورق مولتی رنگی قیمت عالی

خبرهای روز جهان

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره ها و اطلاعات بیشتری در زمینه ورق های پلکسی می باشید. در ایران نوع محبوب ورق مولتی استایل با زمینه مشکی و رویه طرح فلز عرضه می شود. روژان پلکسی به عنوان یک برند معتبر در زمینه فروش عمده ورق مولتی استایل ارائه کننده خدماتی متنوع برای شما می باشد. به همین دلیل بیشتر برای تزئینات داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. ورق مولتی طلایی و نقره ای عموما در ساخت انواع پلاک مورد استفاده قرار می گیرند. قابلیت حک و برش مولتی استایل با دستگاه های لیزر توجه خاص شرکتهای تبلیغاتی را جهت ساخت انواع پلاکهای صنعتی و تجاری و تبلیغاتی، تندیس، استند، تابلو راهنما، لوح تقدیر و …

خرید مولتی استایل نقره ای حک داغی داغی با دستگاه گیوتین و لیزر بر روی جلد نصب می نمایند. ورق های مولتی استایل رنگی بیشتر در مکان هایی که به منظور حک نوشته استفاده میشود به کار می رود. چاپ و برش مولتی استایل در چه حوزه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ وزن کم، انعطاف پذیری بالا، تنوع در طرح و رنگ و سهولت در حمل و نقل، برش و نصب از مزایای این ورق ها به شمار می آید. محصولی است که بیشتر جنبه کاربردی بوده و از انعطاف پذیری خوبی برخوردارند. ورق مولتی استایل ورقی از جنس ABS با مقاومت بالا است که برای پوشش سطوح بکار می رود.

مولتی استایل را می توان برای مواردی از جمله مولتی استایل بر روی پلکسی گلاس ، مولتی استایل چلنیوم ، مولتی استایل نئون پلاستیک ، مولتی استایل تابلو راهنما و دیگر موارد مولتی استایل اصفهان بکار برد . کاربرد دیگر آن هم در ساخت تندیس و لوح های تقدیر است که در مراسم ها و افتتاحیه ها و فرش قرمز ها رد و بدل می شوند.

همچنین یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های مورد توجه، ظاهر خاص آن می باشد. این ورق ها از دو لایه ساخته شده اند اما با این حال مقاومت شان به اندازه فلز نیست هرچند مزایای بیشماری که دارد همچون هزینه کمتر، وزن سبک تر، قابلیت نصب آسان، قابلیت حکاکی آسان و غیره باعث می شود که به فلز ترجیح داده شود. از آنجا که قابلیت برش و حکاکی هم دارند بسیار کاربردی هستند. سعی داریم که چندان در دید نیست مانند پایه تندیس از این ورق ها را برش داد. البته در نظر داشته باشید که قیمت مناسبتر به معنی کیفیت پایین نیست.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شمع مولتی استایل روشن میشه ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.