دانش آموزان دبستان برتون پس از تمسخر انتخابات ریاست جمهوری در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفتند

خبرهای روز جهان

برتون ، تگزاس (KBTX) – یک خانواده برتون می گوید که پس از انتخابات مسخره ریاست جمهوری در مدرسه ابتدایی ، بچه های آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفتند. دانش آموزان می گویند به دلیل رای دادن به آنها انتخاب شده اند. اکنون آنها به وحدت بیشتر امیدوارند.

رایان ، میکایلا و کماری مور پس از یک درس کلاس این هفته می آموزند که سیاست چقدر می تواند اختلاف ایجاد کند.

رایان مور ، دانش آموز دبستان برتون گفت: “وقتی به بایدن رأی دادم … ما به ناهار رفته بودیم كه مشغول خوردن بودیم و بعد از ناهار آنها شروع به ضربه زدن به من كردند.”

میکایلا مور گفت: “در کلاس من آنها آرا را شمردند و آنها گفتند ،” ترامپ 190 ، بایدن 60 “و من به آنها گفتم آنچه را انتخاب کردم و سپس آنها گفتند ،” اوه من دیگر دوست تو نیستم “زیرا من بایدن را انتخاب کردم.” .

بچه ها می گویند به دلیل رای دادن مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

کماری مور گفت: “هنگامی که ما در حال ترک PE بودیم ، دوستم از پشت سر من رفت و من او را ندیدم و او به پشت من ضربه زد و من حتی نمی دانستم چون راه می رفتم و او را نمی دیدم.”

Lakendra Dixon ، والدین ISD برتون ، گفت: “این فقط آنها را از بازگشت به مدرسه بسیار ناخوشایند و ترساند.”

او بچه هایش را از مدرسه بیرون کشید و خواستار حل و فصل این مسئله در منطقه بود. خانواده همچنین خواستار وحدت بیشتر در این روزهای سخت هستند.

دیكسون گفت: “من با كلاس صحبت می كنم و فقط شما می دانید كه كلاس را یادآوری كنید ، مهم نیست كه به كی رای می دهیم یا كسی را دوست داریم كه شما بدانید ، اجازه ندهید این مسئله بین ما بیفتد.”

“همه ما به نوعی ، شکل یا مد متفاوت هستیم. فرقی نمی کند من سفید پوست ، سیاه پوست باشم ، شما به کسی که می خواهید به او رأی دهید رأی می دهید و در این مورد دوستانه رفتار می کنید و به شخصی که به او رأی می دهند احترام می گذارید “، گفت: مادر بزرگ کیمبرلی مور.

دکتر ادنا کندی ، ناظر برتون ISD با ارسال بیانیه ای به KBTX گفت که آنها امنیت دانش آموزان را در همه دانشگاه ها در اولویت قرار می دهند و گفت دانشجویان مجاز هستند داوطلبانه و محرمانه رای ریاست جمهوری خود را ثبت کنند.

میکایلا مور گفت: “من می خواهم که آنها بهتر کنند اگر هرچه انتخاب می کنم هنوز هم با من خوش برخورد باشند زیرا من هیچ وقت با آنها هیچ اشتباهی نکردم.”

این خانواده می خواهد برای رسیدگی به مسائل جلسه نشسته داشته باشد.

بیانیه کامل سرپرست در زیر است:

Barton ISD ایمنی دانش آموزان را در همه دانشگاه ها در اولویت قرار می دهد در حالی که دانشجویان را به فراگیران مادام العمر و شرکت کنندگان فعال در رویدادهای مدنی در می آورد. به دانشجویان این فرصت داده شد تا داوطلبانه و محرمانه رای خود را به رئیس جمهور ثبت کنند ، یک تمرین یادگیری با مزایایی که فراتر از کلاس خواهد بود. برتون ISD ، انتخابات مسخره را راهی عالی برای آموزش تعامل مدنی به دانشجویان جوان دانست. پرسنل ISD برتون به طور مداوم برای اطمینان از محیط مناسب یادگیری برای همه دانش آموزان کار می کنند و ISD Burton با همه والدین همکاری می کند تا شیوه مناسب رفتار خود را به دانش آموزان بیاموزد. برتون ISD نمی تواند درمورد هیچ دانش آموز خاصی اظهارنظر کند یا حتی ادعایی مبنی بر بدرفتاری ارائه داده است.

حق چاپ 2020 KBTX. کلیه حقوق محفوظ است