به روز رسانی بازار سهام و درآمد بانک: داو و اس اند پی 500

خبرهای روز جهان

به روز رسانی بازار سهام و درآمد بانک: داو و اس اند پی 500

مدیران ارشد برخی از بزرگترین بانک‌های ایالات متحده مجبور شدند در حالی که درآمدهای سه ماهه اول خود را در صبح جمعه گزارش می‌کردند، به فیل در اتاق رسیدگی کنند: بحران بانکی منطقه‌ای که بانک سیلیکون ولی و بانک سیگنیچر را در ماه گذشته نابود کرد.

> آشفتگی صنعت بانکداری بر خطرات “ابرهای طوفانی” رکودی در افق افزوده است. جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان چیس جمعه در یک انتشار. وی افزود: “وضعیت بانکی متفاوت از سال 2008 است، زیرا بازیگران مالی بسیار کمتری را درگیر کرده است و مسائل کمتری را که باید حل شود.”

با این حال، دیمون، که بزرگترین بانک کشور را رهبری می کند، گفت: “شرایط مالی احتمالاً با محافظه کاری تر شدن وام دهندگان سخت تر خواهد شد و ما نمی دانیم که آیا این امر باعث کاهش هزینه های مصرف کننده می شود.”

>”ما خوشحالیم که در موقعیتی قوی برای کمک به حمایت از سیستم مالی ایالات متحده در جریان رویدادهای اخیری که صنعت بانکداری را تحت تاثیر قرار داده ایم، بوده ایم.” چارلی شارف، مدیرعامل ولز فارگو در یک بیانیه. “بانک های منطقه ای و محلی بخش مهمی از سیستم مالی ما هستند و به طور منحصر به فردی برای خدمت به مشتریان و جوامع خود قرار دارند.”

> “من معتقدم بحران اعتماد امروز در بخش بانکداری منطقه ای رشد بازار سرمایه را تسریع خواهد کرد و بلک راک یک بازیگر اصلی خواهد بود.” لری فینک، مدیرعامل بلک راک در جمعه.

او در بیانیه‌ای گفت: «افزایش تأمین مالی از طریق بازارهای سرمایه به مقیاس، قابلیت‌های چند دارایی و برتری در ساخت پرتفوی نیاز دارد که بلک راک به طور مداوم در چرخه‌های بازار ارائه می‌کند».

این بدان معناست که اخبار بد برای بانک‌های منطقه‌ای می‌تواند خبر خوبی برای بلک راک باشد – عدم اعتماد به بانک‌های منطقه‌ای، سرمایه‌گذاری بیشتری را در بازارهای سرمایه هدایت می‌کند و BlackRock در صورت وقوع آن سود می‌برد.

او توضیح داد: در طول تاریخ ما، لحظات نابسامانی و اختلال در بازار به عنوان نقطه عطف برای BlackRock بوده است.

رگولاتورها همچنین BlackRock را در اوایل آوریل استخدام کردند تا به دولت ایالات متحده در فروش 114 میلیارد دلار دارایی که از سقوط جمع آوری کرده کمک کند> سیتی گروپ و PNC در انتشارات خود به بحران بانکی نپرداخته اند، اما احتمالاً به سؤالاتی در مورد چگونگی غلبه بر آشفتگی و آنچه در پیش رو در ارائه سه ماهه اول خود که برای ساعت 11 صبح به وقت شرقی برنامه ریزی شده است، پاسخ خواهند داد.