به روزرسانی Jeremih: خواننده تحقیق و تحقیق شیکاگو با COVID-19 در بیمارستان بستری شد. از ونتیلاتور خارج شد و از ICU خارج شد

خبرهای روز جهان

شیکاگو (WLS) – جرمی فلتون محصول دبیرستان مورگان پارک و کالج کلمبیا است ، اما بومی شیکاگو بیشتر به عنوان خواننده R&B Jeremih شناخته می شود.

ستاره برتر R&B در خانه مادرش در شیکاگو بود که ناگهان احساس مریضی کرد و برای یک دقیقه دراز کشید.

“چند ساعت بعد او با من تماس گرفت و گفت:” مادر ، من باید به بیمارستان بروم. ناگهان او قادر به راه رفتن نبود. “مادرش گونده استارلینگ گفت. “او به سختی راه می رفت. شکمش را گرفته بود.”

Jeremih با COVID-19 تشخیص داده شد و به سرعت سراشیب شد. او از 5 نوامبر در بیمارستان شیکاگو به سر می برد.

استارلینگ توصیف کرد: “به نظر می رسید که اوضاع به طور ناگهانی به بدن او حمله می کند.” “آن ویروس به طرز شرورانه ای به هر عضوی در بدن او حمله کرد. بدن او در حال خاموش شدن بود و آنها هر روز به مدت یک هفته به من می گفتند که او فقط بهتر نمی شود.”

این پسر 33 ساله تنها پسر استارلینگ است و از خودش دو پسر جوان دارد. او همچنین اخیراً پدر و ناپدری خود را نیز از دست داده است ، بنابراین این تجربه برای خانواده چیزی کمتر از یک کابوس نبوده است.

“این یک کابوس فوق العاده بود. قبل از همه همه خانواده بسیار غمگین بودند و فقط شوکه شده بودند. بعد از اینکه از آن کل شوک خارج شدیم ، مثل اینکه” خوب است ، ما باید نماز بخوانیم “.

و این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام دادند ، همراه با دوستانی مانند Chance the Rapper ، 50 Cent ، Toni Braxton و دیگران.

این آخر هفته خبرهای خوبی را به همراه داشت ، زیرا سرانجام ارمی از دستگاه ونتیلاتور خارج شد و به یک اتاق بیمارستان عادی منتقل شد.

پست جدید پیشنهادی  میامی پی دی میامی با سو Ab استفاده از کودک که در آن پسر 4 ساله پس از سوختن درجه 3 در دست خود به جراحی احتیاج داشت ، نگران شد - CBS Miami

استارلینگ گفت وقتی خواستار غذای واقعی شد ، می دانست که او بهتر می شود.

استارلینگ گفت: “من خیلی چشمانم اشک می گیرد اما در عین حال خیلی خوشحال می شوم زیرا او دارد این کار را می کند.” “ما دعا کرده ایم که او بتواند توسط شکرگذاری در خانه باشد. درخواست از خدا کمی زیاد است ، اما من فکر می کنم که هر چیز دیگری را نیز خواسته ایم.”

حق چاپ © 2020 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است