بابی براون جونیور ، پسر خواننده بابی براون ، در سن 28 سالگی درگذشت

بابی براون جونیور ، پسر خواننده بابی براون ، در سن 28 سالگی درگذشت

براون جونیور ، برادر ناتنی بابی کریستینا براون که در سال 2015 درگذشت ، 28 ساله بود.

سخنگوی جف لی به CNN تأیید کرد ، افسران اداره پلیس لس آنجلس روز چهارشنبه در حدود ساعت 1:50 بعد از ظهر به درخواست فوریت پزشکی پاسخ دادند.

براون جونیور در صحنه مرگ اعلام شد. لی اضافه کرد هیچ بازی خطایی مشکوک نیست.

بر اساس بیانیه وکیل بابی براون ، براون جونیور “چند روز قبل از مرگش حال خوبی نداشت” و علائم شبیه آنفولانزا را تجربه کرده بود.

براون در بیانیه ای گفت: “لطفاً خانواده من را در این زمان در نماز خود نگه دارید.” “از دست دادن پسرم در این مرحله از زندگی ما خانواده ام را ویران کرده است. هیچ کلمه ای برای توضیح درد وجود ندارد.”

سالها از دست دادن و اندوه

خانواده براون در سالهای اخیر متحمل خسارات زیادی شده است.
ویتنی هوستون ، خواننده ای که تا سال 2007 با براون ارشد ازدواج کرده بود ، در 11 فوریه 2012 درگذشت ، پس از غرق شدن تصادفی در وان ، پزشکی قانونی حکم داد. بیماری های قلبی و کوکائین به عنوان عوامل م namedثر نامگذاری شدند.
سه سال بعد ، دختر هوستون و براون ، بابی کریستینا براون ، در خانه خود در راسول ، جورجیا بی پاسخ شناخته شد و در وان نفس نفس نمی کشید. وی نزدیک به شش ماه در بیمارستان و سپس در یک بیمارستان بستری بود تا اینکه در ژوئیه 2015 درگذشت.

کالبد شکافی نشان داد که مسمومیت با مواد مخدر و غوطه وری منجر به ذات الریه و آسیب مغزی شد که باعث کشته شدن این جوان 22 ساله شد.

ارشد براون می خواست دوست پسر دخترش ، نیک گوردون ، مسئول مرگ او باشد. گوردون در دوران کودکی توسط هوستون پذیرفته شد و با بابی کریستینا براون در نوجوانی و او در 20 سالگی رابطه برقرار کرد.

گوردون در یک پرونده مدنی مسئول مرگ وی شناخته شد.

طبق گزارش سمیت ، در ژانویه سال 2020 ، گوردون در اثر سمیت با هروئین درگذشت.

جو هاباچی ، وکیل مدافع گوردون ، گفت: “او سخت تلاش کرد تا سر خود را بالا نگه دارد و هوشیار بماند و … او واقعاً بیش از هر چیز دوست داشت یک زندگی سالم و سعادتمندانه در کنار خانواده اش داشته باشد.” “قلب من به خانواده و دوستانی که نیک پشت سر گذاشت و خانواده های دیگری که با تلفات و دل درد ناشی از مواد مخدر روبرو هستند ، می پردازد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *