آشنایی با انواع قیمت لوله پلی اتیلن – اخبار رسمی

خبرهای روز جهان

البته این نکته هم وجود دارد که هر چه ضخامت و قطر پروفیل کم شود، قیمت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد. قیمت پروفیل سبک بر چه اساسی محاسبه میشود؟ جهت محاسبه وزن و قیمت لوله پلی اتیلن کلیک کنید. قیمت پروفیل معمولاً نسبت به واحد وزنی آن در نظر گرفته میشود اما قیمت نهایی آن بر مواردی همچون قیمت دلار، قیمت جهانی ورق نورد سرد، هزینههای گمرک و شرایط اقتصادی و سیاسی نیز که بر بازار تاثیر میگذارد، بستگی دارد. لوله های مسی نوع L ضخامت کمتری نسبت به نوع K دارند در حالی که ضخیم تر از نوع M می باشند.

لوله های فولادی DIN2440 و DIN2441 درزدار و بدون درز و با سطوح خارجی سیاه گالوانیزه ای و یا از فولاد ST33-2 و طبق استاندارد DIN17100 ساخته و تولید می شوند. در مرحله بعد درز ایجاد شده در پروفیل با استفاده از روش جوشکاری فرکانس بالا بسته میشود. از دیگر مزایای آنها خمپذیری، استحکام، خوشتراش بودن و قابلیت جوشکاری است.

از نظر قطر و ضخامت دقت بسیاری در تولید آنها به کار رفته است. امکان جوش دادن آنها فراهم شده است. لوله های گالوانیزه توسط جوش و دنده پیچی به یکدیگر وصل و به وسیله مواد مناسب آب بندی می شوند. “زانويي روپيچ توپيچ 90 درجه” :اين وصاله كه به نام زانوي چپقي معروف است همانندزانويي قائم 90 بوده ولي دردو سربه ترتيب ازداخل وخارج دنده شده است وجهت قطعات هم قطركه يك قطعه در محل اتصال از رو و ديگري ازداخل دنده شده باشد به كار ميرود . این پروفیل از ضخامتی در حدود ۰.۴ تا ۱.۵ میلیمتر برخوردار است.

در نهایت نیز در واحد خنک کاری با سرعت متوسطی سرد میشوند تا ترد و شکننده نباشند و سپس به اندازه شاخههای ۶ متری برش داده میشوند. لوله پلی اتیلن pe80 می تواند ۴ تا ۲۰ بار فشار بازرگانی لوله بدون درز را تحمل کند. از آنجا که هوا فشرده می شود ، شوک ناشی از حرکت سریع آب را قبل از اینکه به انتهای لوله برخورد کند ، جذب می کند. لوله PVC از جمله اولین لوله های پلیمری مورد استفاده در صنعت ساختمان است که انعطاف پذیری آن بالا می باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لوله بدون درز قیمت وب سایت خود باشید.